Jdi na obsah Jdi na menu
 


reprezentace našeho oddílu

26. 6. 2012

Takhle také vypadá reprezentace našeho oddílu...díky Pavle

Pavel Coufal - člen oddílu SG Všetaty - šplh na laně bez přírazu

http://www.youtube.com/watch?v=wg8UpqYxBz4

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Vondrovic holky, 28. 6. 2012 23:02)

Silaku Pavle,mate můj velký obdiv. Já bych si přehmatla tak možna dvakrát,víc by me ochable svalstvo nezvládlo :-)

Re: Gratulace

(Pavel Coufal, 27. 7. 2012 11:55)

Děkuji moc. Jednou jsem byl na tréninku svědkem toho, jak holky závodily v počtu shybů. Některé naše gymnastky jich udělaly 10-15, když šlo o závod. Mají tedy silové předpoklady pro šplh a třeba si to rozdat na laně s gymnastkami z jiných oddílů. Tréninkové lano rád zapůjčím. Na tomto závodě závodily holky na 3m bez přírazu. Příště bych třeba nemusel jet sám, ale s týmem:)